سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج: واژه (seo) مخفف کلمه Search Engine Optimization  یا به طور ساده بهینه سازی  موتور جستجو می باشد. سئو یک عملی است که باعث این می شود که وبسایت شما در رتبه بالا گوگل و برای ارتقاء سایت شما بر اساس فنی مورد استفاده قرار می گیرد. در شرکت مرچنت مارکتینگ مراحل سئو سایت به صورت اصولی و طبق مراحل زیر به طور خلاصه صورت می گیرد.

1_تحقیق کلمات کلیدی

سئو سایت در کرج

در مرحله اول انتخاب کلمات کلیدی سایت شما که مرتبط با حوزه کاری شما می باشد را به طور لیست کامل آماده می کنیم ، به طور ساده یعنی کلمه کلیدی با حوزه کاری شما یا با محصولی که می فروشید مرتبط می باشد به طور مثال: اگر حوزه کار شما مربوط به ساخت و ساز می باشد انتخاب کلمه کلیدی ( ساخت و سار آپارتمان ) و ( ساخت ویلا در کردان ) را پیشنهاد می کنیم .

2_تحلیل و نتیجه گیری از وب سایت رقبا

بعد از انتخاب کلمه کلیدی  ، با استفاده از ابزار Ubersuggest کلمات کلیدی خود را پیدا کرده و تعدادی که آن کلمه توسط کاربران سرچ می شود را مشاده می کنید و متوجه می شوید که کلمه کلیدی شما به طور معمول 1000 بار سرچ شده و این بسیار مورد قبول برای شما می باشد ،

اما باید به این نکته بسیار توجه داشته باشید که برای این کلمات ، بسیار تلاش کرده و هزاران بک لینک انجام داده اند و به طور طولانی مدت این واقعه رقم خورده است .

چرا ؟ به دلیل اینکه وجود رقبا بسیار زیاد می باشد و سایت هایی دیگری وجود دارند تا کلمات کلیدی شما همانند آن ها باشد ، آن ها با ارائه مقالات سئو شده و کاربردی و انجام سئو به صورت اصولی ، اعتماد ربات های گوکل را جلب کرده و به این مقام رسیده اند. به دلیل اینکه سایت شما اعتماد گوگل را جلب نکرده است مدت زمانی طول می کشد که شما هم به این مقام برسید.

3_ استراتژی محتوا و تولید آن

سئو سایت در کرج

سئو به طور تنها و بدون استراتژی نمی تواند به طور معمول رشد کند در نتیجه برای دریافت رتبه بالا نیاز به محتوا و استراتژی کردن آن نیازمندیم

وقتی صحبت از سئو می شود 2 مسیر به پیش رو داریم:

سئو سایت داخلی سایت  (onpage seo)، و سئو خارجی سایت (offpage seo)، تولید محتوا در بخش سئو داخلی صورت می گیرد ، همانطور که گفته شد سئو داخلی به همان اندازه سئو خارجی بسیار مهم است . سئو داخلی به منظور تکرار کلمات کلیدی شما ، نوشتن محتوا با کیفیت بالا و… سئو خارجی به منظور کسب بک لینک به صورت جامع و.. می باشد که برای موفقیت سئو شما بسیار ضروری می باشد.

4_ بهینه سازی صفحه

سئو سایت در کرج این مرحله مانند تمامی مراحل ذکر شده برای سئو امری می باشد که به طور خلاصه شده یعنی تمام محتوا ها ، بک لینک ها و… بهینه شده باشد سئو داخلی شما شامل قرار گرفتن به صورت اصولی کلمات کلیدی ،  تگ ‌های هدر ، جایگزین تصاویر و … می باشد که تمامی این ها باید بهینه سازی شده باشد. اگر طبق اصول گوگل این اتفاق نیفتند ، ربات های گوگل صفحات شما ر ا جریمه می کند که این مورد بسیار برای سایت شما زیان می رساند.

5_استفاده از schema و Structured Data

سئو سایت در کرج این برنامه ها ، فرآیند  همکاری چندین موتور جست جو است .

6_ ساخت لینک

سئو سایت در کرج این مرحله همانند مراحل دیگر بسیار مهم است . کیفیت و تعداد  لینک هایی که کاربران را به وب سایت شما هدایت می کنند برای گوگل بسیار مهم است زیرا اگر کاربران لینک های شما را بازدید کنند برای گوگل بدین معنی می باشد که محتوای شما کاربر پسند و دارای  اطلاعات مفیدی می باشد پس طبق آن وب سایت شما را رتبه بندی می کند.

7_آنالیز سایت

سئو سایت در کرج وقتی بحث آنالیز می شود ، یک سئو کار موفق می بایست این آنالیز را انجام و تمامی ایراد های سایت ( به جز ایرادات طراحی سایت ) را برطرف کند . مراحل ذکر شده در متن فوق ، خلاصه شده مراحل سئو سایت می باشد ، برای سئو سایت در کرج به بخش تماس با ما مراجعه نموده و با شماره درج شده تماس حاصل فرمائید .