ابزار سئو سایت

ابزار سئو سایت

ابزار سئو سایت

ابزار سئو سایت: برای هر کاری ، وجود ابزاری به ما کمک شایانی می رساند تا روند کار به طور سریع و بدون مشکل و خطا پیش رود  ، به طور مثال برای ساخت درب و پنجره به ابزارآلاتی احتیاج داریم ابزار هایی مانند : دریل ، پیچ و.. همچنین سئو کردن سایت یکسری ابزار هایی وجود دارد تا سایت را بهبود سازی نماید و ارتباط بین شما و سایت را تقویت کند . در این مطلب ابزار های مورد نیاز برای سئو سایت را خدمت شما ارائه دادیم که به سایت شما در کسب مقام و رتبه برتر کمک رساند .

ابزار های سئو به چه معناست ؟

ابزارهای سئوسایت در واقع به شما کمک می کند تا  شما سایت را بهتر مدیریت کرده و به سایت شما کمک بسیار زیادی می رساند . به طوری این ابزارها به صورت دقیق الگوریتم ، آنالیز کردن ، رعایت اصول سئو را انجام می دهد . در واقع تعدای از این برنامه ها ، دارای مبلغی می باشد ،  اما بعضی از برنامه های مهم رایگان می باشند.

ابزار سئو سایت

 

مقاله مرتبط : سئو چیست؟

ابزار های سئو سایت

برنامه ها یا ابزار ها بر اساس کارکردشان ، دسته بندی می شوند و به صورتی هر کدام از این ابزار ها بر روی یک قسمتی از سئو تمرکز می کنند و کسانی که سئو سایت انجام می دهند بر اساس نیاز خود برای هر قسمتی از سئو از آن ها استفاده می کنند .

ابزار سئو داخلی ( ON PAGE )

 این ابزار ها برای آنالیز و بررسی سئو داخلی انجام می شود .

ابزار پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی مرتبط به وب سایت شما

ابزارهای این بخش به شما کمک می کند تا بهترین کلمات کلیدی که می توانید برای سایت خود انتخاب کنید را پیدا می کند .

ابزار آنالیتیک

این ابزار برای موارد آنالیز کاربرای سایت ، آنابیز تمامی اتفاقات در وب سایت شما رخ میدهد را به شما نشان می دهد .

ابزار تست سرعت وب سایت

کمک این ابزار ،  برای عملکرد سرعت سایت و همچنین شناسایی مواردی که باعث کم شدن سرغت وب سایت شماست نشان می دهد.

ابزار آنالیز محتوا سایت

این ابزار برای برسی محتوا و آنالیز کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی 7 تا از بهترین ابزارهای سئو سایت ( رایگان )

ابزار سئو سایت

در ادامه مطلب می خواهیم مقاله ای از بهترین ابزار های رایگان سئو سایت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با ما همراه باشید.

 ابزار Ubersuggest :

این برنامه برای آنالیز وب سایت شما به صورت دقیق و جامع می باشد از دیگر ویژگی های این ابزار اندازه جستجو کاربر ان به صورت هفتگی و ماهانه ، مهم بودن کلمات کلیدی را به شما نشان می دهد .

 ابزار Animahz Revive :

 به شما کمک می کند تا محتوای های قدیمی وب سایت خود را شناسایی کرده و یا اگر آن ها به تغییرات یا ادیت احتیاج دارند ، به راحتی آن ها را به روز رسانی کنید .

ابزار Google Analytics : 

این یک ابزار بسیار کار آمد برای  بررسی تلاش های شما در سئو کردن سایت می باشد . ای بزار فوق العاده فقط مختص سئو سایت نیست و ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد .

ابزار Screaming Frog :

مشخصات ابزار همانند اسمی که دارد مانند قورباغه در وب سایت شما خیزش کرده و مشکلاتی که برای وب سایت شما پیش امده است را شناسایی و به شما معرفی می کند .

 ابزار Google Mobile Friendly Test :

به دلیل اینکه کاربران بیشتر سرچ های خود را از طریق موبایل خود انجام می دهند لازم است این ابزار را در اختیار داشته باشید و سایت خود را با موبایل سازگار کنید البته کسانی که طراحی سایت را انجام می دهند این امکان را فراهم کرده اند اما داشتن این برنامه ضرری ندارد و توصیه می شود.

 ابزارYoast WordPress Pugin :

ابزار یوست به شدت برای سئو ورد پرس شما پیشنهاد  می شود . این ابزار برای آنالیز محتوا قرار داده شده به عنوان سئو داخلی استفاده می شود و تمامی ایرادات محتوای شما را به صورت کاملا رایگان برای شما نمایش می دهد .

 ابزار Dareboost :

فقط برای مشکلات سئو نیست بلکه این برنامه تمامی مواردی که بر روی سئو سایت شما تاثیر می گذارد را بررسی کرده و تمامی موارد را به شما نشان می دهد .

سخن آخر

برای مشاوره رایگان در حوزه خدمات سئو وب سایت یا آموزش سئو سایت با شماره درج شده در بخش تماس با ما مراجعه کرده و سوالات خود را از متخصصین ما دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *